Bartek Paszkowski i Bartek Cegiełka powołani na konsultację REGIONSCUP

Wydział Szkolenia Dolnośląskiego ZPN informuje, że w dniu 04.12.2018 odbędzie się konsultacja reprezentacji
Dol. ZPN UEFA Regions CUP, na które zostali powołani następujący zawodnicy:

NAZWISKO IMIĘ | KLUB

  1. SŁOWIK KACPER | AKS STRZEGOM
  2. DOMARADZKI DAWID | AKS STRZEGOM
  3. SADOWSKI KAMIL | AKS STRZEGOM
  4. BASZAK MATEUSZ | APIS JĘDRZYCHOWICE
  5. CIEŚLA KRZYSZTOF | FOTO HIGIENA GAĆ
  6. PUCHAŁA ADRIAN | POLONIA TRZEBNICA
  7. CZTERNASTEK JAKUB | POLONIA TRZEBNICA
  8. RAMIĄCZEK KAMIL | POLONIA TRZEBNICA
  9. GOŁDA JAROSŁAW | MIRKÓW DŁUGOŁĘKA
  10. TARKA KACPER | MIRKÓW DŁUGOŁĘKA
  11. ZYGADŁO GRZEGORZ | MIRKÓW DŁUGOŁĘKA
  12. KOŹLIK MICHAŁ | PIAST ŻMIGRÓD
  13. BADEL MACIEJ | PIAST ŻMIGRÓD
  14. RUSIECKI SZYMON | PIAST ŻMIGRÓD
  15. KOHUT PAWEŁ | PIAST ŻMIGRÓD
  16. KĘPCZYŃSKI CEZARY | PIAST ŻMIGRÓD
  17. BOBKIEWICZ PATRYK | PIAST ŻMIGRÓD
  18. GEMBARA PIOTR | UNIA BARDO
  19. TRAGARZ SZYMON | GÓRNIK WAŁBRZYCH
  20. STEC SZYMON | GÓRNIK WAŁBRZYCH
  21. RĘKAWEK PATRYK | GÓRNIK WAŁBRZYCH
  22. LEWKOT SZYMON | 1KS ŚLĘZA WROCŁAW
  23. SKÓRNICA FILIP | 1KS ŚLĘZA WROCŁAW
  24. GIZIŃSKI OSKAR | KARKONOSZE JELENIA GÓRA
  25. POLANOWSKI JAKUB | SOKÓŁ MARCINKOWICE
  26. CEGIEŁKA BARTŁOMIEJ | BIELAWIANKA BIELAWA
  27. PASZKOWSKI BARTOSZ | BIELAWIANKA BIELAWA
  28. NIEMIENIONEK PAWEŁ | MKS 3KF-WŁÓKNIARZ MIRSK
  29. TELATYŃSKI JAKUB | PIAST ŻERNIKI-WROCŁAW
  30. ŁAZAROWICZ MIKOŁAJ | ŚLĄSK WROCŁAW S.A

Zbiórka powołanych zawodników nastąpi w dniu 04.12.2018 godzina 18.30
Adres:: Legnica Balon Olimpijski Football Club ulica Hangarowa

Zawodnicy winni zabrać ze sobą: sprzęt treningowy, buty szutrówki lub halówki .

W przypadku niemożności przybycia powołanego zawodnika z przyczyn obiektywnych (chor
oba, kontuzja, itp.) ma obowiązek powiadomić Dolnośląski ZPN w trybie natychmiastowym.

Trener prowadzący Jacek Opałka do 30.11.2018 prosi o potwierdzenie przybycia zawodnika poprzez wiadomość
sms :602-207-461

Zobacz także